Smysl mé práce

Přes 20 let se zabývám podporou zdraví, naturopatií, psychosomatikou a energetickou medicínou. Několik let jsem vedla lékařskou poradnu v Solcor v Praze na Újezdě, kde jsme používali tradiční i méně známé diagnostické metody (Prognos) a léčebné postupy (fyzioterapie, oxyterapie, hydroterapie, čištění střeva hydrocolon). Předtím jsem v soukromé poradně (Praha, Třebíč) mj. využívala léčbu relaxací, teplem, muzikoterapií a světelnou terapií (Sunspectra).

Pracovala jsem a dosud pracuji i v klasické medicíně (lékař-radiodiagnostik), současně jsem se vzdělávala a pracovala v naturopatických postupech podpory zdraví. Díky tomu jsem měla možnost pochopit a využít k léčení oba přístupy – klasickou západní i holistickou medicínu. Seznámila jsem se ze základy ajurvédy i čínské medicíny, ale i s moudrostí našich předků. Vyškolila jsem se v AFT terapii, etikoterapii a v souvislostech psychiky a nemoci. Prostudovala jsem výživové směry a mohu tak nabídnout individuální péči šitou na míru člověku a jeho potřebám.

V současné době se specializuji na řešení zdravotních problémů a na jejich prevenci z pozice přírodní a celostní medicíny. Přitom ale beru v úvahu i lékařskou diagnosu a léčbu západní medicínou.